Rekonstrukce koupelny

Bytová jádra starších bytů jsou řešena takovým způsobem, který v dnešní době mnoha mladým lidem nevyhovuje. Hledají způsob, jak svůj byt lépe prostorově uspořádat, aby ve všech místnostech bylo tolik místa, které by od nich očekávali. Největší nedostatky v řešení interiérů bývají u koupelen. Někdy jsou tak malé, že se do nich vejde jen jedna osoba a to při ranním vstávání může znamenat každodenní boje o čas v nich strávený. Do miniaturní koupelny je usazená vana, na stěně vedle umyvadlo, a když se do koupelny postaví ještě pračka, je zbývající volný prostor opravdu malý.

Zvětší se současně i její dosavadní prostor

Než aby se rodina cítila v malé koupelně ne zcela ve své kůži, investuje raději peníze navíc a nechá celou koupelnu zrekonstruovat. Byli by rádi, pokud by celý prostor šel rozšířit, aby se do nové koupelny vešel i bidet a další koupelnové doplňky, které by celá rodina bezesporu využila. Rekonstrukci v takovém rozsahu je lepší přenechat odborníkům, kteří se rekonstrukcemi přímo zabývají. V Praze a jejím okolí je to například společnost Rekonstrukce bytu Praha. Oslovit její pracovníky můžete pomocí telefonu, emailu nebo objednávkového formuláře.

Každá rekonstrukce se skládá z několika fází a pro každou má společnost svého profesionála, který zná její problematiku nejlépe. Jako první se setká klient s architektem společnosti. Schůzka v bytě klienta je zdarma. Architekt společnosti Rekonstrukce bytu Praha s ním probere plánované změny, jaké by si ve svém bytě představoval, a na základě všech získaných informací mu odborník na kalkulace vypracuje do 48 hodin položkovou kalkulaci všech plánovaných nákladů. Pokud s jejich výší souhlasí, je vyhotoven architektonický návrh, na kterém klient uvidí, jak bude plánovaná změna vypadat ve skutečnosti. Následuje vypracování časového harmonogramu prací a stanovení konečného termínu dokončení rekonstrukce. Po realizaci všech plánovaných prací je dílo předáno majiteli podpisem předávacího protokolu. Společnost Rekonstrukce bytu Praha poskytuje na všechny provedené práce 48 měsíců záruku. Abychom nezůstávali pouze v Praze, tak pro město Brno a jeho okolí je k dispozici společnost Rekonstrukce bytu Brno. Nabízí vysoce kvalitní služby, stejně jako pražská společnost, a její pracovníci jsou taktéž profesionálové ve svém oboru. Díky nim může svým klientům poskytovat celou řadu komplexních služeb. Jejich nabídku najdete na internetových stránkách společnosti. 


Sponzorované odkazy:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!